0322 235 57 53 - 54

İş Takip Program

Siz kahvenizi içerken işlerinizi takip edin.. Piyasaya çıkan ve iki yıllık bir ar-ge projesinin ürünü  olan Magnet İş Takip Programı.. 

Online Kataloğumuzu görmek için : http://www.istakip.com.tr/wp/wp-content/uploads/2013/10/katalog.pdf 
İş Takip Programı

www.istakip.com.tr
Yoğun bir iş ortamı ve yönetilmesi gereken büyük bir ekibe sahipsiniz ama yeri geliyor kafanızı dağıtmak isteyip tatile çıkmak istiyorsunuz ya da işinizle ilgili şehir dışına veya yurt dışına iş gezisine çıkmanız gerekiyor. Peki işleri ve personelleri kim yönetecek, sorulan soruları kim cevaplayacak iş emirlerini kim verecek, kafanız karışacak canınız sıkılacak ve tatil planlarınız veya iş geziniz istemenizde iptal olacak.

Bu veya buna benzer olaylar ekip çalışmasına yönelik çalışan herkesin başına gelen bir sorun. Ama teknolojinin ve internetin hayatımıza bukadar girmesi bizi bu sorunlardan yavaş yavaş uzaklaştırmaya veya çözümler üretmeye olanak sağlaması bizi biraz olsun umutlandırıyor. Tam bu noktada bu sorunlara çözüm olan bir projeyle karşımıza Magnet İş Takip Programı çıkıyor.

İş Takip YazılımıGünümüzde internetin hayatımızın bir parçası olmasının yanı sıra akıllı telefonlarla ve tabletlerle mobil olarakta artık iç içe olmamızdan yararlanarak Magnet iş Takip programı web tabanlı üretildi. Kahvenizi içerken işlerinizi takip edin sloganıyla piyasaya çıkan ve 2 yıllık bir ar-ge projesinin ürünü olan bu yazılım sayesinde sanırım artık ofise bağlı çalışmaktan bir nebze kurtulabileceğiz gibi gözüküyor.

Sanırım iş hayatındaki en buyuk sorunlarımızdan biride verdiğimiz iş emirlerinin yerine doğru bir şekilde getirilememesi ve cevap olarak ben öyle anlamadım böyle anladım, duymadım, söylemediniz veya haberim yok gibi cevaplar. Ya da iş yoğunluğundan verdiğimiz iş emrini kontrol etmek için bizim unutmamız, sonra o işle ilgi müşterinin veya ilgili kişinin benim işim ne oldu demesiyle işin aklımıza gelmesi . Bazen personellerimize hak vermemiz lazım, verdiğimiz görevi sorgulamayı biz unuttuktan sonra personel unutmuş çokmu.

Magnet iş takip programı web tabanlı olmasından dolayı biz tatildeyken şehir dışında veya yurtdışı iş gezilerimizde dahi tüm ekibinizi yanınızda hissetmenizi sağlar. Bir tık yanınızda olan personellerinize heran heryerde görev yazabilir, iş havuzuna bakıp iş yerinizdeki tüm işlerin hangi aşamada olduğunu rahatça görebilirsiniz. Personelleriniz kendi aralarındaki iş emirlerinide görme imkanı sağlayan Magnet İş Takip Programı aynı zamanda personelleriniz iş performanslarını grafiksel olarak size sunuyor.

İş yükünüzü fazlasıyla üstleneceğine inandığımız bu program sayesinde iş yerinden personellerin başından ayrılamayan, iş konusunda ekibiyle iletişim sorunu yaşayan ve yapılan işler konusunda istatistiksel bilgilere ihtiyaç duyan herkesin işine yarayabileceğine inanıyorum.

İş Takip Programı

Merkez

Ofis Mahfesığmaz Mah. 79008 Sokak
Sezen Apt. Kat:1 No:1
Çukurova/ADANA
www.magnetweb.com.tr

Teknokent

Ofis Çukurova Üniversitesi Teknokent
A Blok 1. Kat Balcalı/ADANA

Eposta Adresi

info@istakip.com.tr

Telefon

+90 322 235 57 53
+90 322 235 57 54
+90 506 709 55 15